Jesień za oknem, w perspektywie długie, zimowe wieczory i śnieg. Ale to nie powód by zapominać o naszych paznokciach. Prócz zabiegów pielęgnacyjnych pamiętajcie o szerokiej palecie barw lakierów, jaka się przed Wami otwiera. Sylwestrowy wieczór to dobra okazja do poeksperymentowania. Radzimy zacząć od prób już kilka dni przed, aby później w pośpiechu nie wyrządzić sobie krzywdy na całą noc, a nawet na cały rok!

Neutralne odcienie

Dla zwolenniczek klasycznych paznokci dobra wiadomość – jak zwykle nie wychodzą z mody. Zarówno bezbarwne lakiery, jak i te cieliste odcienie, nawet jasny róż pomogą Wam wyglądać tego wieczoru wspaniale. Nie bójcie się jednak założyć czegoś ciemniejszego. Kontrast jest zawsze mile widziany.

Paznokcie współgrające z kreacją

Zamierzasz założyć odjazdową sukienkę w kropki? A może morskie maziajki? Spróbuj stworzyć taki sam wzorek na paznokciach! Nie umiesz sama? Może jedna z koleżanek ma zręczniejsze paluszki? Ostatecznie wybierz się do kosmetyczki, ale nie zapominaj o wspólnej frajdzie spędzonej przy próbach i satysfakcji z uzyskania idealnego efektu!

Niestandardowy french

French manicure nie jest obcy żadnej z nas, ale czy próbowałyście kiedyś w innym zestawieniu kolorów? Czarny z czerwonym? Srebrny z oberżyną? A może biały z odcieniem ciemnego wina? Możesz wykorzystać także odcienie stroju. Jeżeli np. przeważa kolor granatowy, który wzbogacony jest białymi wzorkami i pomarańczowymi akcentami – wybierz biały lub pomarańczowy na większą część płytki, końcówki malując na granatowo.

Wiecznie żywe czerwienie

Wspomniany już powyżej ciemny odcień czerwonego wina, jak również wszystkie wersje ciemnego ujęcia czerwieni będą pasowały do wszystkiego. Również odcienie malinowe, jagodowe, porzeczkowe. Otulmy się kolorami owoców. Niech innym ślinka cieknie na nasz widok! 🙂

Komentarze

 • wzorki paznokcie
  Odpowiedz

  Pastelowy barwa włosów 2013 Na czasie odcieni
  Widziałyśmy to już w 2012 roku kalendarzowym na
  głowie Kelly Osbourne and Katy Perry. Pastelowe odcienie na głowie będą hitem w 2013 roku.
  Zupa pokazy popularności w 2013 roku kalendarzowym powinny
  pokazać że to trend kto zostanie się pogłębiał.
  Pastelowe pasemka na łepetynie dodadzą waszym fryzurom delikatności.
  będący w modzie fryzur 2013

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.