Andrzejkowe wróżby to nie tylko stare jak świat zabawy jak lanie wosku, przestawianie butów czy z wróżenie obierkami jabłka. Co robić w andrzejki 2021? A gdyby w tym roku iść z duchem czasu i powróżyć sobie nieco inaczej?

Andrzejki to noc wróżb przypadająca z 29 na 30 listopada, w wigilię dnia świętego Andrzeja. To ostatnia okazja do hucznej zabawy przed rozpoczęciem się adwentu. Niegdyś wróżby miały charakter stricte matrymonialny i dotyczyły jedynie niezamężnych kobiet. Odprawiano je wyłącznie w sposób indywidualny, a wywróżone kwestie traktowano bardzo poważnie. Z czasem andrzejki zaczęły dotyczyć obu płci i zmieniły się one po prostu w wesołą, wspólną zabawę na balu, andrzejkowej imprezie lub prywatce ze znajomymi.

Pomysł na andrzejki: nowoczesne wróżby

Wróżby na smartfonie? Każdy z pewnością chociaż raz próbował tradycyjnego lania wosku przez dziurkę od klucza czy wróżenia z fusów po kawie. A gdyby tak w tym roku na imprezie wykorzystać dodatkowo nowoczesną technologię. Czemu nie?

Na pierwszy ogień ciasteczka z wróżbą zero kalori! Czemu zero? Bo losowane ciasteczka są całkowicie wirtualne. Do wyboru masz kilka ciasteczek – wybierz tylko jedno. Na ekranie telefonu pojawi się jakaś mądra porada. Przemyśl ją dobrze, zanim przekażesz telefon dalej! Jaką przyszłość pokaże ci kryształowa kul… kryształowy ekran twojego smartfona ?Pomyśl jakieś życzenie, zastanów się, co Cię trapi i odpowiedzi, na jakie pytanie życzysz sobie najbardziej. Następnie dotknij magicznej kuli… i poznaj wszystkie tajemnice. To świetna zabawa, a wspólne odgadywanie co jasnowidz miał na myśli, dostarczy Ci wiele radości w andrzejkową noc.

Coś dla nieco bardziej zabieganych, poszukujących miłości na andrzejkowej imprezie? Nowe światło na Twoje sprawy uczuciowe rzuci dokładnie ta aplikacja. Potrzebujesz porady, nie wiesz co robić? Tarot pomoże Ci podjąć właściwą decyzję. Dzięki klarownym interpretacjom nie trzeba znać się na kartach, by otrzymać wróżbę. Podobnie jest z chiromancją – nie jest to łatwa sztuka, ale dzięki tej aplikacji możesz łatwo i szybko nauczyć się jej podstaw. Z tą wiedzą powróżysz nie tylko sobie, ale także swoim znajomym. To będzie przebój przyjęcia andrzejkowego. Wiedza na temat różnych linii na dłoniach przyda się w niejednej towarzyskiej sytuacji.

Impreza andrzejkowa: niebanalne pomysły

Co zrobić, żeby jeszcze bardziej urozmaicić swoją imprezę andrzejkową? W ostatnich latach coraz popularniejsza są przebierane bale andrzejkowe. Co powiesz na motyw Western? Przenieście się na Dziki Zachód na własnej prywatce lub w wyjątkowej scenerii Brennej, między Szczyrkiem i Wisłą. Zainspiruj się wyjątkowym pakietem andrzejkowym Western Night.

impreza andrzejkowa
A może coś bardziej eleganckiego? Szyk i blichtr lat 20. i 30. lub impreza andrzejkowa rodem ze złotych lat Hoolywood to ostatnio jeden z najpopularniejszych motywów przebieranych imprez. A gdyby tak dodać do tego atmosferę magicznego Krakowa i bal w ukrytym pałacyku? Poczuj smak i klimat wprost z XX wieku.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.