Na Sylwestra większość z nas woli wybrać się na imprezę zorganizowaną lub wyjechać za granicę. Jest to oszczędność czasu, a niekiedy można natrafić na ofertę w bardzo korzystnej cenie. Może się jednak zdarzyć, że Sylwestra przyjdzie nam spędzić w domu. Nierzadko w towarzystwie dzieci. W takim przypadku warto pomyśleć o nieco bardziej kreatywnym zorganizowaniu sobie czasu.

Jeżeli spędzamy Sylwestra w domu w kilka osób, możemy zagrać w kalambury. Podzielmy się na co najmniej dwie grupy i bawmy w zgadywanie postaci z bajek czy popularnych książek.

Świetnym pomysłem jest też zorganizowanie konkursu tanecznego lub karaoke. Jest to bardzo dobry sposób na rozładowanie energii dla naszych pociech.

Kolejnym pomysłowym rozwiązaniem będzie zabawa w Twistera. Jest to ogromna plansza z namalowanymi na niej kółkami w różnych kolorach, na których należy kolejno ustawiać stopy i ręce zgodnie z zasadami.

Możemy też zagrać w Państwa i Miasta. Jest to gra, która ma charakter uniwersalny, sprzyja kreatywnemu myśleniu i gwarantuje dobrą zabawę uczestników w różnym wieku, zarówno dorosłym jak i dzieciom. Taką grę można też zastąpić inną – Scrabble, która również adresowana jest do osób w różnym wieku.

Komentarze

  • gryhot
    Odpowiedz

    całkowicie zgadzam się

  • Jednoręki bandyta
    Odpowiedz

    Graliśmy w Twistera (jest to ogromna plansza z namalowanymi na niej kółkami w różnych kolorach) było wesolo 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.