Jedne miasta decydują się odejść od tradycji fajerwerków na rzecz pokazu laserowego, inne pozostają przy pokazie sztucznych ogni. W Szczecinie będzie jedno i drugie! Jakie jeszcze atrakcje czekają na mieszkańców?

Oczywiście nie obyłoby się bez świetnej muzyki. Imprezę rozpocznie występ C-Boola, następnie atmosferę rozgrzeją Mrozu i Kasia Popowska. Zaplanowano także pokazy laserowe, czyli spektakl przestrzenny, podczas którego Jasne Błonia wypełnią się niesamowitymi efektami i cudownymi kolorowymi światłami. To wszystko dopełnią tańczące w rytm muzyki płomienie ognia.

Niezwykle ciekawy będzie także laserowy mapping wież i innych dzieł architektonicznych. Wszystko dopełni niesamowity pokaz fajerwerków.

To po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy.

Komentarze

  • Tomek
    Odpowiedz

    Dokładnie zgranie muzyki z pokazem to ważna kwestia ale jak się to wszystko połączy to wychodzi przepiękne show u nas w Szczecinie jest mega na sylwestra mi się zawsze podobało to co miasto przygotowuje na sylwestra.

  • Sławek
    Odpowiedz

    Odpowiednio dobrany pokaz fajerwerków do muzyki to podstawa jeżeli chcemy uzyskać efekt na wysokim poziomie. Laserowe pokazy zaczynają się coraz częściej pojawiać, ale to jak na razie nie zastąpi dotychczasowych pokazów fajerwerków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.