Buty niezależnie, na jaką okazję są kupowane, powinny być przemyślanym zakupem. Niestety nie zawsze te, które nam się najbardziej podobają będą wygodne czy dobrze wyprofilowane. Ale wybierając buty na Sylwestra powinniśmy- zarówno Panie i Panowie, pamiętać, że ta noc jest długa- dłuższa nawet dla tych, którzy wybierają się na eleganckie przyjęcia.

Po pierwsze – wygoda!

Wiadomo, że w sylwestrową noc pozwalamy sobie na lekką frywolność i wyzwolenie się naszej prawdziwej natury. Buty stanowiące dopełnienie naszego wizerunku, prócz walorów estetycznych muszą odznaczać się wygodą. Drogie Panie lepiej kupcie obcasy niższe o kilka centymetrów, ale wytrzymajcie w nich do końca wieczoru, nie przysparzając sobie na własne życzenie komentarzy czy chichotów ze strony, bądź co bądź konkurentek. W końcu tego wieczora każda chce wyglądać najlepiej!

Po drugie – dopasowanie!

Jak już uświadomimy sobie, że trzeba kupić wygodne buty, zwracajmy uwagę czy będą faktycznie pasowały do stroju. Gdy nasza kreacja jest raczej stonowana, jednolitego koloru odważmy się na kolorowe buty. Niech się rzucają w oczy. Takie właśnie szczegóły potrafią podkreślić całą urodę, szyk i elegancję.

Po trzecie – użyteczność!

Postarajmy się, aby wybrane buty mimo wszystko nie były pantoflami jednego wieczoru. Skoro już jesteśmy gotowi wydać pieniądze na nowe buty to stawiamy sobie pewne oczekiwania wobec nich. Popatrzmy trochę dalej i zastanówmy się czy istnieje możliwość zakładania tych butów na inne okazje? A może będą się nadawały na spotkania biznesowe w pracy? Nie przylepiajmy do kolejnej pary butów łatki jednorazowego użycia. W końcu stawiamy na wygodę, więc nawet 8 godzin w pracy powinniśmy w nich wytrzymać.

Dla osób, które wybierają się na imprezy domowe, sprawa wydaje się być prostsza, bo zazwyczaj i tak musimy zdjąć buty. Z reguły to Panie zabierają ze sobą coś na zmianę – od kapci domowych zaczynając, przez baletki, po eleganckie buty na szpilkach kończąc, ponieważ i tak przez większość wieczoru w nich siedzą.

Komentarze

  • natka_27
    Odpowiedz

    Ja nie będę oryginalna pisząc, że na balu to i wytańczyć się trzeba i pokazać. Preferuję dwie pary – obcasy obowiązkowo na wejście a do tańca jakieś baleriny w torebce:) Sama zaopatrzyłam się w płaskie buty damskie na unicoshoes.pl i mam nadzieję, że sprawdzą się idealnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.