Już niebawem studniówka sylwestrowa 22 września- tego dnia rozpoczynamy symboliczne odliczanie do najbardziej hucznej i wesołej nocy w roku! Zaplanuj sylwester odpowiednio wcześniej, by uniknąć niepotrzebnego stresu i komplikacji.

Żeby nieco ułatwić Wam planowanie sylwestra, postanowiliśmy podpowiedzieć co warto zrobić w każde mijające 10 dni, aby uniknąć niepotrzebnego stresu.

100 dni – Zaplanuj z kim zamierzasz spędzić tego sylwestra.
Aby sylwester należał do udanych, to koniecznie musisz spędzić go w dobrym towarzystwie. Niezależnie czy jest to rodzina, przyjaciele czy druga połówka – potwierdź, że tego dnia możesz na nich liczyć.

90 dni – Przeglądaj oferty sylwestrowe.
Koniecznie sprawdź, co na ten rok przygotowali organizatorzy sylwestra. Zastanów się, jak macie ochotę spędzić go w tym roku – na balu, a może w chatce góralskiej?

80 dni – Wybierz najlepszą opcję.
Ze wszystkich ofert, które Ci się spodobały, wybierz tę najlepszą. Zarezerwuj ją online bądź napisz/zadzwoń do organizatora. Pamiętaj, by wspomnieć wtedy o Sylwestrowo.

70 dni – Umów się do fryzjera czy kosmetyczki.
Pamiętaj, że ten termin jest szczególnie oblegany. Warto zarezerwować sobie go dużo wcześniej na fryzurę, makijaż czy manicure lub pedicure. Będziesz mieć spokojną głowę.

60 dni – Czas na dietę.
Jeśli chcesz olśnić wszystkich tego wieczoru, 60 dni to idealny czas by zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Nie stosuj głodówek, po prostu jedz mądrze, wybieraj zdrowe zamienniki, a zobaczysz efekty.

50 dni – Rusz się!
Do diety przyda Ci się ruch. Wybierz to, co lubisz. Może to być siłownia, taniec, basen. Trening nie ma być przykrym obowiązkiem, a miłym oderwaniem od rzeczywistości.

40 dni – Zapisz swoje postanowienia.
Warto zrobić to wcześniej, bo wtedy wiesz, że nie wpisujesz sztampowych tekstów. Przemyśl je, to mają być Twoje postanowienia. Przeczytaj artykuł o tym, jak je dobrze napisać. 

30 dni – Czas wybrać strój!
Po miesiącu od  zaczęcia diety oraz aktywności fizycznej możesz sobie dobrać odpowiednie ubranie. Pamiętaj, by wybrać je adekwatnie do tego, gdzie się wybierasz.

20 dni – Poszukaj inspiracji
Do wybranego stroju, znajdź ciekawą fryzurę, kolor paznokci. Zaplanuj wszystko, by wyglądać perfekcyjnie.

10 dni – Upewnij się, że masz transport 
Ten podpunkt ważny jest wtedy, gdy wybierasz się na sylwestra w swoim mieście. Warto pomyśleć o powrotnej taksówce nieco wcześniej, by powrót do domu z zabawy sylwestrowej nie był problemem.

0 dni – Wybierz się na zabawę! 
Po prostu baw się, świętując nadejście Nowego Roku. To Twój wieczór, wykorzystaj to!

Na Sylwestrowo.pl znajdziesz ofertę idealną dla siebie. Czy to na balu lub w góralskiej chacie. Wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.